service
Plural

Dünyaca ünlü bir  tasarımcı olan Terri Pecora ve VitrA işbirliği ile yaratılmış olan VitrA Plural koleksiyonu, banyoları paylaşılabilir yeni yaşam alanına dönüştürecek ince ayrıntılara sahip olması ile ön plana çıkmaktadır. İnovatif sifon sistemi sayesinde duvarda bağımsız olarak kullanılan lavabolar, keyifli ve uyumlu renk seçeneklerine sahip mobilyalar ve seramik ürünler banyolarda tasarım özgürlüğü ve keyif sunmaktadır.

Koleksiyonu Göster
service
Origin

VitrA olarak tasarladığımız Origin koleksiyonu , minimalizmin örneklerini incelikle şekillendirmektedir. Vitra Origin koleksiyonu yumuşak hatlar, yalın incelik ve asil renk tercihleri ile, sırandanlıktan oldukça uzakta tasarlanmıştır. Klasik batarya ve aksesuarların algısından uzak olan Vitra Origin koleksiyonu , Paidar İnşaat Vitra showroomunda sizleri bekliyor.

Koleksiyonu Göster
service
Frame

Vitra koleksiyonlarından Frame, insanın içini ısıtan tüm incelikleri tasarımın ve teknolojinin yorumuyla banyolara taşıyor. Vitra Frame ince kenarlara sahip zarif seramikleri, ahşap dokunun sıcaklığıyla buluşturarak banyoların ambiyansını değiştiriyor. Paidar inşaat sizleri bu koleksiyonu incelemeye bekliyor.

Koleksiyonu Göster
service
Voyage

Alanında söz sahibi isimlerden Arik Levy ve Design Studio VitrA iş birliği ile yaratılan Voyage koleksiyonu, önceklikle iç huzura odaklanan, esnek bir mekan yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Banyoda harcanan zamanı, zamanda bir aralık olarak keyifli bir hale dönüştüren Voyage koleksiyonu, beden ve zihnin buluştuğu, duygusal ve düşünsel boyutları harekete geçiren bir alan yaratıyor. Paidar inşaat olarak bu özel koleksiyonu sunmaktan büyük keyif duyuyoruz. Tüm Vitra ürünlerini incelemek ve size en uygun olanı seçmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Koleksiyonu Göster
service
Equal

Vitra’dan cesur ve yalın bir tasarım koleksiyonu. Equal koleksiyonu Claudio Bellini elleriyle özel olarak VitrA için tasarlandı. Paidar inşaat mağazasında sizleri bekliyor…

Koleksiyonu Göster
service
Eternity

Vitra için özel sipariş olarak Sebastian Conran tarafından hazırlnan aksesuar serisi, detaylara ve güzelliğe sahip, şık yaratıcı ve inovatif çizgileri kadar, geniş ürün yelpazesi ve kullanıcı dostu özellikleriyle de öne çıkmaktadır. İnce ve keyifleri çizgileri kolay temizlenen malzemesi, farklı tasarımı, renk ve malzeme seçenekleri kullanıcı deneyimini eşsiz kılıyor. Conran serisinin yenilikçi yaklaşımları, ev kullanımının yanı sıra profesyonelliği ile otellere de hitap ediyor.

Koleksiyonu Göster
service
Memoria Elements

Vitra için özel hazırlanan ve tasarımcılar Christophe Pillet Memoria Elements’in ellerinden çıkan koleksiyonda, hareket özgürlüğünü ve konforu ön planda tutarak banyolarda geçirilen zamanı keyfe dönüştürmek hedeflenmiştir. Hem oturma alanı hem de saklama alanı bulunan bank ve 360 derece dönebilen dolapta olduğu gibi koleksiyondaki tüm parçalarda hareket edebilirlik ve çok yönlülük rahatlığına ulaşmak mümkün. Padiar inşaat olarak bu harika koleksiyonu görmeye sizleri mağazamıza davet ediyoruz.

Koleksiyonu Göster
service
Outline

Vitra Outline koleksiyonunda yer alan lavabolar,  özellikle ince ve zarif görünümlerinin yanında kullanılan cerafine malzemesi sayesinde oldukça dayanıklı olarak öne çıkmaktadır. Televizyon, oval, kare, asimetrik ve yuvarlak gibi 5 farklı formu ve mat beyaz, beyaz, mat siyah, mat bej ve vizon renge sahip 5 farklı seçeneği ile banyolara modern ve keyifli bir hava yaratmak istiyorsanız sizleri paidar inşaat mağazamıza bekliyoruz.

Koleksiyonu Göster
service
Sento

Vitra Sento koleksiyonu yuvarlak hatlı, sade, modern ve şık tasarımıyla göz doldururken, bir banyoda ihtiyaç duyulan tüm modüllere yer vermektedir. Seramik banyo ürünlerinin yanında, yenilikçi saklama alanı çözümleri de sunan Sento koleksiyonu banyoları dağınıklıktan kurtarıp ferah alanlar haline getiriyor. Paidar inşaat Vitra ürünlerini görmeye sizleri mağazasına bekliyor.

Koleksiyonu Göster
service
D-Light

Vitra Paidar İnşaat D-Light koleksiyonuyla farklı banyolar için ideal çözümler sunuyor. Kompakt lavabolar dar banyolar için estetik bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Koleksiyonu Göster