service
CementMix

Özellikle sadelik trendinden ilham alan Vitra CementMix, nefis toprak renkleri ile betonun geleneksel soğuk gri rengi yerine seçkin renk paletiyle ona sofistike bir görünüm kazandırıyor. Özel bir yaklaşım ile kullanıcılarına şık, uyumlu renk tonları ve sakinlik seçenekleri sunuyor. Vitra bu koleksiyonda rölyefli sakin görünümün yanında, Terrazzo görünümünü, modern geometrik şekilleri, çakıl taşı ve mermer parçaları kullanarak yeniden yorumluyor.

Koleksiyonu Göster
service
Cardostone

Vitra’dan İtalyan Alpler’nindeki Cardoso taşından esinlenen colobody porselen koleksiyonu. Vitra paidar inşaat Cardostone koleksiyonu, Cardoso taşının doğal yapısındaki beyaz damarları, doğal rengi olan gri ve antrasitin yanında bej ve beyaz renk seçenekleri ile hafif ve soğuk bir seçki sunuyor. Paidar inşaat mağazasında sizleri Vitra ürünlerini incelemeye bekliyoruz.

Koleksiyonu Göster
service
Mode

Vitra tasaımcıları tarafından adeta zamana meydan okurcasına geliştirilen banyolar için özel renk kombinasyonu sistemi. Vitra Mode, zemin ile uyumlu banyo duvarlarında ton üzerine aynı ton ve zıt renklerle aksan yaratmayı, rölyef dokularla duvarlara hareket katmayı sağlıyor.

Koleksiyonu Göster
service
Retromix

Vitra’nın özel olarak geliştirdiği daima yeni kalan atmosferler için geometrik desenler sistemi. VitrA, Retromix ile şık mekanları için geleneksel karo desenlerini yeniden yorumluyor. 10×10 cm  ve 15×15 cm boyutlarında kare yapısıyla retromix, hem uygulama kolaylığı hem de yaratıcılığa imkân sağlayan bir döşeme çeşitliliği sunuyor.

Koleksiyonu Göster
service
Craft

VitrA tasarım ekibi bu koleksiyonda, mimaride yüzyıllardır hep yer alan meşenin zaman içinde evrime uğrayan karakterli yapısından ilham alıyor ve meşeyi tekrardan şekillendiriyor. Ahşaba derin anlam ve keyif kazandıran zaman yaklaşımıyla yeni VitrA karo koleksiyonu Craft, sofistike dokusu ve damarları yapısıyla fark yaratıyor. Özenle seçilmiş dokusu ve beş ayrı renk seçeneğiyle Vitra Craft koleksiyonu, dış mekânların kullanımlarına özel olarak geliştirilen 20mm karolarla da tasarım özgürlüğü sunuyor.

Koleksiyonu Göster
service
Oakland

Özel ahşap dokulu VitrA koleksiyonlarının en son üyesi olan  Oakland koleksiyonu, meşenin en doğal haliyle geliştirildi. Meşenin özündeki doğallığı ve sakinliği içinde barındıran Vitra Oakland koleksiyonunda, doğal doku ve renkler korunarak Vitra yaklaşımıyla keyif veren farklı seçenekteki yüzlerce renk arasından özenle seçilmiş dört renge yer veriyor. Budaksız meşenin enfes güzelliğini taşıyan Vitra Oakland koleksiyonunu, 7.5×30 cm mini ebatla karoları zenginleştirilerek yaratıcı döşeme seçenekleri sunuyor. Bunun yanında özellikle havuz kenarı gibi dış mekân kullanımlarına uygun kaydırmazlık özelliğine sahip karolar Vitra Paidar inşaat mağazasında sizleri bekliyor

Koleksiyonu Göster
service
Softcrete

Vitra Softcrete koleksiyonu, hem sıcak hem de soğuk tonlardan oluşan beş farklı renk seçeneği ile sakin brüt beton görünümünü karo yüzeyine yansıtan sırlı bir porselen koleksiyonudur. Beton rölyeli yapısı sayesinde derinlik algısı yaratırken,  beraberinde kolay temizlenebilir mat yüzeyi ile rezidansiyel alanlarda uzun yıllar kullanımına imkan sağlıyor. 30×60 cm, 60×60 cm, ve 60×120 cm seçenekleri ile modüler döşenebilir ve şık tasarımıyla zamana meydan okuyan mekânlar yaratıyor. Vitra Paidar İnşaat bu özel koleksiyonu görmeye sizi Vitra mağazasına davet ediyor

Koleksiyonu Göster
service
Beton-X

Vitra özel BetonX colorbody porselen koleksiyonu, betonsu yalın dokuyu sıcak ve soğuk tonlardan oluşan beş farklı renk ile karo yüzeyine yansıtıyor. Vitra’daki bu Koleksiyon, etnik baskı dekorları ve kesme bordürleri ile mekanlara sofstike bir yaklaşım getiriyor. 30×60 cm , 60×60 cm karoların modüler kullanımı ile döşeme zenginliğini kullanıcılarına sunuyor. Sağlam yapısı ve müthiş kaydırmazlık özelliği sayesinde Vitra BetonX, insan trafiğinin yoğun olduğu profesyonel alanlarda uzun yıllar kullanım imkanı sağlıyor.

Koleksiyonu Göster
service
Ivy

Vitra’nın bir başka beton dokulu karo koleksiyonu Ivy, yeni geliştirdiği eskitilmiş duvar kâğıdı görünümlü ve soğuk renkler tercihleri zamana meydan okuyor. Vitra Ivy, aşınmış yüzeylerdeki ham betona yakın dokuyu çiçek desenli dekorlarındaki rafne ile dengeliyor. Vitra bu koleksiyonda gri ve koyu gri renklerde fon, dekor ve yer karoları yanında iki farklı ebatta cam bordür seçeneği de yer vererek Vitra Paidar İnşaat mağazasında sizleri bekliyor.

Koleksiyonu Göster
service
Crystal

Vitra tasarım ailesi tarafından şık ve sıcak mekânlar yaratmak için ideal seçenekler sunan Vitra  Crystal koleksiyonu, onyx taşının doğallığını Terrazzo ile birleştiriyor. Keyif veren gri ve kemik renkteki yer ve duvar karoları yanında kesme mozaik etkili dekorları ile koleksiyon sektöründeki diğerlerinden ayrışıyor, mermerin klasik güzelliğini yeniden yorumluyor.

Koleksiyonu Göster